Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Takie wnioski zawsze będą dość subiektywne.
    Od siebie: siedzenie wygodniejsze od oryginału, w terenie już się przyzwyczaiłem, jak stoję, to nie ma problemu, żeby przesunąć tyłek do tyłu, na siedząco trzeba tyłek lekko unieść, stopień nie jest taki wysoki.
    Pomimo używania już chyba trzeci, co najmniej drugi, sezon nadal trzyma się jak nowa.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #47
      Prosze o informację,czy siedzenia XTZ 660 do roku 96 i po są takie same?

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
        Prosze o informację,czy siedzenia XTZ 660 do roku 96 i po są takie same?
        Potem już nie było xtz 660, to tylko pierwsze rejestracje zrobili na 97 lub 98 a trafiają się i 99,
        dopiero w 2007 albo 2008 wyszła xt660z i ona ma już całkiem inne siodło.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #49
          Chodzi mi o tą co ma lamę i zegary jak Super Tenere,ma inne owiewki i zbiornik też chyba jest inny.Ta tenera produkowana byla od 96 roku.Czy do niej pasuje kanapa od Tenery np.z 91 roku?
          XTZ_660-marathon.jpgYamahaXTZ660tenere.jpg
          Ostatnio edytowany przez mx-wulkan; 9.

          Komentarz


            #50
            moja TENERA dokładnie wygląda jak ta po lewej rocznik 96,
            i tu pytanie właśnie czy to te same kanapy ?

            Komentarz


              #51
              Moim zdaniem tak, ale niech wypowiedzą się ludzie którzy mogą przełożyć kanapy z jednego do drugiego i sprawdzić, w wawie jest kilku gości którzy by mogli to sprawdzić, trzeba się tylko odwiedzić
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez Marcin-Słupsk Zobacz posta
                moja TENERA dokładnie wygląda jak ta po lewej rocznik 96,
                i tu pytanie właśnie czy to te same kanapy ?
                eeeee pomyłka moja to ta po prawej, ale się zaśmigliłem

                Komentarz


                  #53
                  Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                  Gotowe siedzenie na wymiane,cena 275 zł
                  [ATTACH=CONFIG]14519[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14520[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14521[/ATTACH]
                  Tak troszkę odchodząc od tematu, tydzień temu w Czechach widziałem LC8-kę z bardzo podobną kanapą tylko przednia część była dłuższa żeby zachodziła na zbiornik.

                  Komentarz


                    #54
                    Gotowe na wymiane.
                    012.jpg013.jpg

                    Komentarz


                      #55
                      Poszedł PW
                      Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

                      Komentarz


                        #56
                        Najnowszy wzór turystycznej kanapy cena promocyjna
                        1098481_10152114953596110_1876478003_n.jpg

                        Komentarz


                          #57
                          Gorowe na wymiane.
                          022.jpg023.jpg

                          Komentarz


                            #58
                            A czy ktos w Wawie ma taka kanape w XTZ750 i dalby sie przysiasc?
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                              A czy ktos w Wawie ma taka kanape w XTZ750 i dalby sie przysiasc?
                              Przynajmniej ze trzy osoby, musisz popytać na PW
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                #60
                                Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                                Przynajmniej ze trzy osoby, musisz popytać na PW
                                No tylko sie chyba najpierw musza przede mna ujawnic, nie?
                                Pzdr!
                                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X