Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Siedzenie turystyczne

    Szanowna Braci Motocyklowa.

    Przed upadkiem naszego forum była akcja z siedzeniem turystycznym do naszych rumaków.
    Może ktoś przypomni co gdzie i jak można było takie siedzenie zanakupić.


    Pozdrawiam
    Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

    #2
    Jak dobrze pamiętam,to kolega mx-wulkan takie siedzenia przerabia.

    Komentarz


      #3
      A może któryś z kolegów miał doczynienia z tym wytwórcą??
      http://allegro.pl/kanapa-siedzenie-y...383224336.html
      Orginał dał mi sie we znaki ostatnio

      Komentarz


        #4
        Mam siedzenie od Wulkana i jest wygodne. To z allegro wygląda na identyczne, więc prawdopodobnie producent się ujawnił.

        Komentarz


          #5
          Dowiedziałem się niedawno że koleś który robił mx-wulkanowi siedzenia nie jest obecnie "dostępny" i już nie wykonuje tych usług.... a szkoda bo słyszałem ze siedzenia fajne i nawet miałem już kasę przyszykowaną i siedzonko gotowe do wysłania.
          Chciałbym tylko wiedzieć kto posiada takie siedzenie z tego linku i czy jest ono godne polecenia / sprawdzone/.
          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
          Nikt nie mówił że będzie letko.

          Komentarz


            #6
            Rudolf, siedzenie z linku wygląda identycznie z tymi od MX-Wulkana. MX-Wulkanowe możesz sobie obmacać u mnie, jak tylko będziesz w KRK. Gadaliśmy już o tym

            Komentarz


              #7
              Kochany ;-) przecie wiesz że teraz to ja jestem 4300km od Krk. Problem w tym ze Wulkan mi pisał niedawno że kolo wyjechał z PL i już nie robi teraz tych siedzeń. Mam nadzieje że do czasu i niedługo wróci.... Jeśli to od tego gościa to na bank zamówię ale jeśli to jest jakaś podróba /kopia/ to chciałbym wiedzieć czy ktoś ją posiada i czy jest warta tych pieniędzy.
              Im GORZEJ tym LEPIEJ.
              Nikt nie mówił że będzie letko.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez bigboykr Zobacz posta
                Rudolf, siedzenie z linku wygląda identycznie z tymi od MX-Wulkana. MX-Wulkanowe możesz sobie obmacać u mnie, jak tylko będziesz w KRK. Gadaliśmy już o tym
                moim zdaniem producent jest ten sam - zobaczcie na linki



                gadałem dzisiaj z tym kolesiem z allegro. Bardzo sympatyczny, chyba starszy koleś. W przysłanej kanapie nie wymienia całej gąbki tylko poprawia, gdzie jest padnięta (to rzadkość) dodaje nową na wierzch i modelu odpowiednio. Dochodzi też nowe obicie. Spytałem ile by chciał za wymianę starej gąbki na nową, bez zmiany obicia i modelowania - wycenił na 50 zł

                Komentarz


                  #9
                  Teraz tylko pytanie, kto pierwszy u niego kupi i sprawdzi

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Jenes Zobacz posta
                    Teraz tylko pytanie, kto pierwszy u niego kupi i sprawdzi
                    moim zdaniem, można go spytać wprost

                    Komentarz


                      #11
                      ja sprawdziłem rok temu Mam od Niego kanapę, dodatkowo poszerzoną. Jak ktoś chce się przymierzyć to zapraszam
                      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez xieciu Zobacz posta
                        ja sprawdziłem rok temu Mam od Niego kanapę, dodatkowo poszerzoną. Jak ktoś chce się przymierzyć to zapraszam
                        i jak sprawuje sie ta kanapa?? Ile za opcje dodatkowego poszerzania?? Mozesz zapodac jakies foto??

                        Komentarz


                          #13
                          Temat zgasł ?
                          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                          Nikt nie mówił że będzie letko.

                          Komentarz


                            #14
                            Robił mi kiedyś siedzenie do innego motocykla niejaki MARIO MOTO http://www.mariomoto.pl i byłem zadowolony, wrzucę Mu moje siedzenie mam blisko do Rybnika i jak zrobi to dam znać jakie są efekty
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Ostatnio na stacji paliwowej zapytał mnie Gość jak się spisuje jego kanapa, po krótkie dyskusji stwierdził że to jego produkcja cena 250 zł za przeróbkę .tel 609 810 888 Sławek ,dzwonić i dopytywać

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X