Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czyszczenie odbłyśników / wymiana lampy reflektora w ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    ej, a ktore lampy wesena mam kupic?
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #32
      ja kupiłem PES3.42220

      już mam zamontowane do stelaża. gdybyś potrzebował rady (podpatrzenia) to zapraszam. masz niedaleko
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        #33
        pewnie wpadne. zamowilem te same lampy. jak sie dobiore do Tereski to na pewno sie odezwe.

        Dzięki!
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
          ja kupiłem PES3.42220

          już mam zamontowane do stelaża. gdybyś potrzebował rady (podpatrzenia) to zapraszam. masz niedaleko
          Foty poproszę
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #35
            jak bede robic to trzasne cale fotostory. slowo
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #36
              Arturs popełnił fajne fotostory: http://www.xtzclub.pl/threads/8443-c...l=1#post106444
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #37
                Ten sylikon rzeczywiście trzyma jak trzeba?
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #38
                  Trzyma, kleiłem też montażem. Ważne tylko żeby pamiętać, że lampy są delikatnie mniejsze i widać klejenie, więc są 3 rozwiązania - dać spoiwo z nadmiarem, żeby je później ściąć z góry żeby ładnie wyglądało, wyrównać przy układaniu, albo później wyciąć coś z czegoś w formie oprawek lamp.
                  Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                  Adwenczur Klab FB
                  Adwenczur Klab w sieci

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Foty poproszę

                    uwierzysz że nie robiłem?
                    uznałem, że dotychczas istniejąca dokumentacja foto jest wystarczająca.
                    mogę zrobić foto gotowych.

                    a co do kleju.
                    ja zastosowałem coś co się nazywa Mammut.
                    podobno przez lata "trzyma jak cholera, a do tego jest dość elastyczne".


                    gdyby ktoś się zdecydował, to polecam od razu kupić dobry pistolet do tubek. Ja zniszczyłem taki zwykły. Trzeba kupić do gęstych substancji.
                    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                    =>
                    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
                      gdyby ktoś się zdecydował, to polecam od razu kupić dobry pistolet do tubek. Ja zniszczyłem taki zwykły. Trzeba kupić do gęstych substancji.
                      A podgrzałeś ten klej? Ja się kiedyś męczyłem z wyciskaniem dwuskładnikowego wurtha, w zimnym garażu. Później w lato jak klej poleżał na słońcu, to się niemal sam wylewał

                      Komentarz


                        #41
                        Zdj gotowych też możecie wrzucić
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                          A podgrzałeś ten klej? Ja się kiedyś męczyłem z wyciskaniem dwuskładnikowego wurtha, w zimnym garażu. Później w lato jak klej poleżał na słońcu, to się niemal sam wylewał
                          Na kaloryferze można rozgrzać?
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                            A podgrzałeś ten klej? Ja się kiedyś męczyłem z wyciskaniem dwuskładnikowego wurtha, w zimnym garażu. Później w lato jak klej poleżał na słońcu, to się niemal sam wylewał

                            nie próbowałem. pan w sklepie od razu powiedział, że mogą być problemy.

                            klej sam w sobie polecam. także do innych rzeczy.
                            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                            =>
                            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                              Na kaloryferze można rozgrzać?
                              W temp. pokojowej było już ok. W garażu miałem ok 5-8st. i klej miał konsystencję nierozrobione plasteliny, więc trzeba było się zdrowo napocić żeby go wcisnąć w zakamarki.

                              Komentarz


                                #45
                                Trochę odgrzeje temat, ale jak ściągną owiewkę która otacza reflektory i do której mocowana jest szyba przednia? Odkręciłem imbusami śruby dookoła oraz dwie pod spodem, ale trzyma się dalej twardo. Dookoła świateł jest jakaś gąbka, nie wiem czy to na kleju łączy owiewkę z lampami i rwać trzeba, czy jeszcze jakieś ukryte mocowanie jest?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X