Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regulator napięcia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Poprawiłem masę do silnika i połączenia do głównego bezpiecznika ale poza tym, problemem okazał się uszkodzony woltomierz. Pokazywał napięcie mniejsze o 0,4V niż było w rzeczywistości Na wolnych obrotach, bez włączonych odbiorników prądu napięcie na aku wynosi 14,1V a po zwiekszeniu obrotów 14,3V. Wiec wygląda na to, że prądy opanowane

    Komentarz


      #92
      jeszcze od regulatora + i - puść do aku

      Komentarz


        #93
        Zamieszczone przez Janas_WaWa Zobacz posta
        jeszcze od regulatora + i - puść do aku
        Jak najbardziej jest tak zrobione.

        Komentarz


          #94
          Witam
          Nie bardzo ogarniam elektrykę i mam w związku tym pytanie.W mojej Tenerce mam wsadzony regulator napięcia użebrowany w wyjściem na pięć przewodów. Muszę go wymienić a rocznikowo (1990) pasuje do mojego motocykla regulator z wyjściem na cztery przewody-dwa na górze i dwa na dole. W instalacji mam 5 przewodów-3 biale, czarny(masa) i czerwony. Czy kupić regulator nie od swojego rocznika modelu z wyjściem na 5 przewodów czy zostać przy prawidłowym, tylko jak podłączyć? Co myślicie o regulatorze z firmy Tour Max?

          Komentarz


            #95
            Przy 4 podłączasz 3 białe i czerwony a masę masz z obudowy ,przy 5 to samo tylko masz wyjście na masę z kabla (czarny ) .Jeżeli masz dobre ładowanie nic bym nie zmieniał tylko pomykał do przodu

            Komentarz


              #96
              Mazurak, tych mniejszych na cztery przewody nie warto brać. Szukaj oryginalnego SH650-12 na 5 przewodów. Pasuje do rocznika 1990. Mam dokładnie ten rocznik. Na Toumaxy ludzie narzekają.

              Komentarz


                #97
                Zamieszczone przez Piotr_J Zobacz posta
                Mazurak, tych mniejszych na cztery przewody nie warto brać. Szukaj oryginalnego SH650-12 na 5 przewodów. Pasuje do rocznika 1990. Mam dokładnie ten rocznik. Na Toumaxy ludzie narzekają.
                Ale TourMax tylko pakuje w swoje opakowania... Reglery dostarcza im Shindengen (http://www.shindengen.com/) Czasami można spotkać Magnetti Marelli (włoskie) lub EleCtro Sport (amerykańskie).
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz

                Pracuję...
                X