Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kieleckie spotkanie na moto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts


    nie mam dosyć wody i nie będę miała

    a pokaże ci.... DUPSKO.... jak Cie przegonie

    PS. po ostatniej jezdzie z toba nie wiem skad mam 2 siniory pod i nad kolanem, bo trzeci to na torach jak piepszlam

    Zdrówka :*

    Komentarz


      Ach, Wy enduracy to lubicie się w błotku wyczochrać

      Fajna zima tam koło Św Katarzyny.

      Komentarz


        A to pierwsze nagrania nową kamerką i próba montażu pierwszego " K L I P U "

        Komentarz


          a jaka ta kamerka?
          Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

          Komentarz


            Kamerka to nowy model Drift-ta
            Wczoraj też trochę popyrkaliśmy postaramy się coś wrzucić niebawem do obejżenia

            Komentarz


              Wreszcie było trochę czasu na skończenie produkcji



              Tylko się nie śmiać z montażu bo to mój drugi film w życiu

              Komentarz


                Zajebisty!



                Przez jaką rzekę przejeżdżaliście, a te sośniaki w drugiej części to gdzie??
                Chyba pod Radostową gdzieś byliście??

                Co do miejscówek to napisz na priv bo jeszcze jakiś gajowy przeczyta

                Komentarz


                  Tomeczku gdzie jezdziliśmy to ja nie wiem pytaj Czeczena ja tylko próbowałem się za nim trzymać i się nie zgubić

                  Komentarz


                    Pierwsza rzeczka to Psarka,druga to Krasna w pobliżu Czarnieckiej Góry - Błotnicy i tam też są takie bezpłciowe, lasopodobne twory sosnowe. Tam można odkręcać ... podłoże genialnie trzyma,jest jednorodne i w pełni przewidywalne dzięki czemu masz pełną kontrolę nad motkiem i można sobie pozwalać... Natomiast wrzosowiska w rejonie Luty- Szałasu są niesamowicie wymagające ... dały nam popalić

                    Komentarz


                      Jechałem tam wzdłuż Krasnej żółtym szlakiem kiedyś.
                      Sośniaki ale miejscami ładnie,a po tych piachach to rzeczywiście można odkręcić ze 40kh/h nawet
                      Piaski są fajne, zwłaszcza po deszczu, teraz też mokro.
                      Ale między Lutą a i Szałasem to bym nie pomyślał że można bez drogi pojechać.

                      Komentarz


                        :URODZINKI MOTORYNKI powtórka z rozrywki czyli offf-RELAXXX i nie tylko...
                        11-13 lipca, miejsce to samo, - brzeziny -
                        noclegownia: namioty,
                        offf: tyle ekip ile będzie trzeba (kobiety, chłopcy i mężczyźni - albo nie, żeby sie nie obrazono: mężczyźni LAJT i HARD )
                        - tu prośba do Tomura i czeczena o poprowadzenie grup, ja się zajmę kobietami
                        siatkówka plażowa
                        kąpiele nie tylko błotne
                        ognicho
                        może być i piłka nozna na piachu
                        i inne atrakcje

                        Proponuję:
                        rozpoczęcie w piątek w godzinach popołudniowych- rozkładanie namiotów i rozgzrzewka przy ognichu
                        w sobotę od 10 przejazdzki , wieczorkiem kąpiel i gra w plażóweczkę, wieczorem ognicho,
                        w niedzielę dla jeszcze niezmęczonych przejazdzki

                        Komentarz


                          Fajnie że coś takiego (znów) organizujesz Kaśka!
                          Ja z chęcią poprowadzę traskę lajt-czyli drogi powiatowe gminne i polne.
                          Myślę że tym rzem będzie konkretne zwiedzanie Ponidzia.



                          A teraz aktualności:


                          Koledzy występują z prezentacją na festiwalu podróżniczym "Na Rozdrożach".
                          Temat: Polesie ukraińsko-białoruskie na trzech i dwóch kołach
                          czyli o turystyce motocyklowej po poleskich błotach.

                          Niedziela 13 kwietnia g 14:00 (lokalizacja Centrum Konferencyjne Targów Kielce, ul. Zakładowa 1 -> sala Lambda i Kappa)

                          Ja idę ich posłuchać, może coś nowego się dowiem
                          oni potrafią ciekawie opowiadać

                          o festiwalu:

                          Komentarz


                            Może powinienem to wrzucić w "Relacje" ale dawać fotki z popołudniowej wycieczki obok relacji z dalekiego świata...
                            To tak bardziej jako kieleckie spotkania, co prawda pojechałem sam, ale spotkałem się z Arturem - po powrocie co prawda.
                            Są w naszych rejonach piękne zadupia i miejsca cywilizowane, jak to.. Jazda ode wsi od wsi, ale górki ładne.

                            Miałem pojechać nad Nidę, jak zawsze kiedy mam wolne popołudnie i nie ma już czasu na dalsze dojazdy. A i po zmierzchu na tych otwartych przestrzeniach łatwo się poruszać.

                            Już kierowałem się na Chęciny, tylko jeszcze zajrzę nieco inną drogą do kamieniołomu który ponoć powiększyli....a to jeszcze skręcę tam a później pogonię nad Nidę...tak koniec końców zajechałem w Góry wioząc w mapniku mapę Ponidzia-zupełnie poza zakresem. A wszystko przez to że przypomniałem sobie o pewnej górze z której roztacza się wyjątkowo rozległa panorama. Kiedyś już tam byłem, teraz myślałem że na przeciwną stronę góry zjadę szutrem - i tu się przeliczyłem, ani nie szutrem, ani nie zjechałem. Ale te piękne pagórki i widok, akurat świeżo po deszczu takie przejrzyste powietrze.

                            Komentarz


                              Wybiera się ktoś popatrzeć/kibicować? ew może ktoś startuje?
                              plakatmpm.jpg

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X